| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| Boring - Werkelijk | 101.00mm |
| GTIN | 00193564176912 |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 110,00mm |
| Lengte verpakking | 136,00mm |
| Gewicht verpakking | 270.00g |
| Verpakking Breedte | 137,00mm |