| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Country of Origin | USA |
| Brand | Wiseco |
| Bore - Actual | 101.00mm |
| GTIN | 00193564176912 |
| Image Info | These images are actual |
| Package Height | 110,00mm |
| Package Length | 136,00mm |
| Package Weight | 270.00g |
| Package Width | 137,00mm |