
€976.51
| Gewicht | 0.308 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 83.00mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 30.90mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 0.30mm |
| Volume koepel | -19.4cc |
| Type materiaal | 2618 |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | 8300XX |
| Merk | Wiseco |