| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Type materiaal | 4032 |
| Type zuigerkop | Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.927 in |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564094155 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 106,68mm |
| Lengte verpakking | 121,92mm |
| Gewicht verpakking | 1043.26g |
| Verpakking Breedte | 121,92mm |