
€1,080.80
| Gewicht | 0.253 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 77.00mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Coating | Armor Plating |
| Compressie Hoogte | 29.11mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 0.09-mm |
| Volume koepel | -8.4cc |
| Zuigerpen Diameter | 19.00mm |
| Ringset inbegrepen | 7700XX |
| Merk | Wiseco |