
€35.32
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 96.77mm |
| Land van herkomst | Japan |
| Ringset - Olie ashoogte | 4.76mm |
| Ringset - Olietype | CUL |
| Ringset - Tweede ashoogte | 1.59mm |
| Ringset - Tweede type | IPT |
| Ringset - bovenste ashoogte | 1.59mm |
| Ringset - Top Type | DMB |
| Merk | Wiseco |