
€26.84
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 94.00mm |
| Land van herkomst | Japan |
| Ringset - Olie ashoogte | 4.00mm |
| Ringset - Olie radiale breedte | 3.30mm |
| Ringset - Tweede ashoogte | 2.00mm |
| Ringset - Tweede radiale breedte | 4.01mm |
| Ringset - Tweede type | IPT |
| Ringset - bovenste ashoogte | 2.00mm |
| Ringset - Radiale breedte boven | 3.81mm |
| Merk | Wiseco |