
€43.77
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 99.19mm |
| Land van herkomst | Japan |
| Ringset - Olie ashoogte | 3.00mm |
| Ringset - Olietype | CUL |
| Ringset - Tweede ashoogte | 1.50mm |
| Ringset - Tweede type | IPT |
| Ringset - bovenste ashoogte | 1.50mm |
| Ringset - Top Type | DMB |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564166401 |