| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 83.50mm |
| Land van herkomst | Japan |
| Ringset - Olie ashoogte | 2.80mm |
| Ringset - Olie radiale breedte | 3.12mm |
| Ringset - Olietype | CUS |
| Ringset - Tweede ashoogte | 1.20mm |
| Ringset - Tweede radiale breedte | 3.51mm |
| Ringset - Tweede type | IPN |
| Ringset - bovenste ashoogte | 1.00mm |
| Ringset - Radiale breedte boven | 3.12mm |
| Ringset - Top Type | SGP |
| Merk | Wiseco |
| Type gebouw | Build to Stock |
| GTIN | 00193564179739 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 14,00mm |
| Lengte verpakking | 93,00mm |
| Gewicht verpakking | 40.00g |
| Verpakking Breedte | 95,00mm |