
€50.74
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 76.00mm |
| Land van herkomst | Japan |
| Ringset - Olie ashoogte | 2.00mm |
| Ringset - Olietype | CUS |
| Ringset - Tweede ashoogte | 1.00mm |
| Ringset - Tweede type | DPA |
| Ringset - bovenste ashoogte | 1.00mm |
| Ringset - Top Type | CUS |
| Merk | Wiseco |