| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 47.25mm |
| Land van herkomst | Japan |
| Merk | Wiseco |
| Type gebouw | Build on Demand |
| GTIN | 00193564161437 |
| Hoogte verpakking | 12,70mm |
| Lengte verpakking | 152,40mm |
| Gewicht verpakking | 45.36g |
| Verpakking Breedte | 132,08mm |