| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 90.73mm |
| Land van herkomst | USA |
| Ringset - Olie ashoogte | 3.00mm |
| Ringset - Olietype | CUS |
| Ringset - Tweede ashoogte | 1.50mm |
| Ringset - Tweede type | IPA |
| Ringset - bovenste ashoogte | 1.50mm |
| Ringset - Top Type | CUS |
| Merk | Wiseco |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Hoogte verpakking | 17,00mm |
| Lengte verpakking | 125,00mm |
| Gewicht verpakking | 32.00g |
| Verpakking Breedte | 106,00mm |