| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.010in |
| Land van herkomst | Japan |
| Ringset - Olie ashoogte | 3.0mm |
| Ringset - Oliecoating | Chromed Faced Rail |
| Ringset - Oliemateriaal | Staineless Steel (Spacer) |
| Ringset - Olietype | CUS |
| Ringset - Tweede ashoogte | 1.2mm |
| Ring Kit - Tweede Coating | Phosphate |
| Ringset - Tweede materiaal | Cast Iron |
| Ring Kit - Tweede Behandeling | none |
| Ringset - Tweede type | IPN |
| Ringset - bovenste ashoogte | 0.05mm |
| Ring Kit - Top Coating | none |
| Ringset - Bovenmateriaal | Alloy Steel |
| Ringset - Topbehandeling | Gas Nitride |
| Ringset - Top Type | SGP |
| Merk | Wiseco |