| Gewicht | 0.063 kg |
|---|---|
| Coating | Chrome |
| Land van herkomst | Taiwan |
| Binnendiameter | 13.00mm |
| Lengte | 50.85mm |
| Type materiaal | Steel |
| Buitendiameter | 20.00mm |
| Wand Type | Taper |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564122407 |
| Hoogte verpakking | 27,00mm |
| Lengte verpakking | 78,00mm |
| Gewicht verpakking | 68.00g |
| Verpakking Breedte | 26,00mm |