| Weight | 0.063 kg |
|---|---|
| Coating | Chrome |
| Country of Origin | Taiwan |
| Inside Diameter | 13.00mm |
| Length | 50.85mm |
| Material Type | Steel |
| Outside Diameter | 20.00mm |
| Wall Type | Taper |
| Brand | Wiseco |
| GTIN | 00193564122407 |
| Package Height | 27,00mm |
| Package Length | 78,00mm |
| Package Weight | 68.00g |
| Package Width | 26,00mm |