| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 97.00mm |
| Boring - Overmaat | 2.00mm |
| Boring - Standaard | 95.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Rok Coating | Armorglide Coating |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564140593 |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +0.5 |
| Total Height | 40.25mm |
| Diameter zuigerpengat | 18.00mm |
| Compressie Hoogte | 14.40mm |
| Boss Space In | 19.50mm |
| Type zuigerkop | Flat with hollow top |
| OEM-referentienummer | 5TJ-11631-00 |
| Piston Ring Part # | W3819XS |
| Piston Pin Part # | WS600 |
| Circlip Part # | WCW18 |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 124,46mm |
| Gewicht verpakking | 408.23g |
| Verpakking Breedte | 124,46mm |
| Type gebouw | Build on Demand |