| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 97.00mm |
| Boring - Overmaat | 2.00mm |
| Boring - Standaard | 95.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Cilinders | 1 |
| Verplaatsing | 459cc |
| Rok Coating | Moly |
| Beroerte | 63.40mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564140579 |