| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 64.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564124104 |
| Piston Size | 63.92mm |
| Total Height | 72.00mm |
| Diameter zuigerpengat | 16.00mm |
| Compressie Hoogte | 28.00mm |
| Ring Locating Pin (E) | 15.00mm |
| Ring Locating Pin (F) | 15.00mm |
| Boss Space In | 24.00mm |
| Type zuigerkop | Dome |
| Rok Coating | Electra Coated |
| OEM-referentienummer | 2GU-11631-00-94 |
| Piston Ring Part # | W2520CD |
| Piston Pin Part # | WS486 |
| Circlip Part # | WCW16 |
| Hoogte verpakking | 101,60mm |
| Lengte verpakking | 88,90mm |
| Gewicht verpakking | 272.16g |
| Verpakking Breedte | 88,90mm |
| Type gebouw | Build on Demand |