| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 88.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Boring - Standaard | 87.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564133496 |
| Total Height | 89.50mm |
| Diameter zuigerpengat | 18.00mm |
| Compressie Hoogte | 30.50mm |
| Ring Locating Pin (E) | 16.50mm |
| Ring Locating Pin (F) | 16.50mm |
| Boss Space In | 33.80mm |
| Type zuigerkop | Dome |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 5X6-11631-01-93 |
| Piston Ring Part # | W3465TD |
| Piston Pin Part # | WS277 |
| Circlip Part # | WCW18 |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 124,46mm |
| Gewicht verpakking | 408.23g |
| Verpakking Breedte | 124,46mm |