
€278.41
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 77.00mm |
| Boring - Overmaat | STD |
| Boring - Standaard | 77.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 249cc |
| Rok Coating | Moly |
| Beroerte | 53.6mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564140890 |