| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 100.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Boring - Standaard | 100.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.9:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Rok Coating | Armorglide Coating |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564126443 |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +0.7 |
| Total Height | 49.20mm |
| Diameter zuigerpengat | 22.00mm |
| Compressie Hoogte | 16.00mm |
| Boss Space In | 29.00mm |
| Type zuigerkop | Flat |
| OEM-referentienummer | 3YF-11631-00-X |
| Piston Ring Part # | W10050XS |
| Piston Pin Part # | WS655 |
| Circlip Part # | WCW22 |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 124,46mm |
| Gewicht verpakking | 453.59g |
| Verpakking Breedte | 124,46mm |