| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 88.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Boring - Standaard | 87.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 505cc |
| Beroerte | 84.00mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564140494 |