| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 76.00mm |
| Boring - Overmaat | STD |
| Boring - Standaard | 76.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.4:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Cilinders | 4 |
| Verplaatsing | 1050cc |
| Koepelcoating | None |
| Rok Coating | Moly |
| Beroerte | 58.00mm |
| Behandeling | None |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564144843 |