
€161.99
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 47.00mm |
| Boring - Overmaat | STD |
| Boring - Standaard | 47.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 90cc |
| Beroerte | 51.8mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564140838 |