| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 47.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Boring - Standaard | 47.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564140845 |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +2.5 |
| Total Height | 38.30mm |
| Diameter zuigerpengat | 13.00mm |
| Compressie Hoogte | 12.20mm |
| Boss Space In | 21.80mm |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 4GL-11631-01-00 |
| Piston Ring Part # | W1870XE |
| Piston Pin Part # | WS592 |
| Circlip Part # | WCW13 |
| Hoogte verpakking | 82,55mm |
| Lengte verpakking | 76,20mm |
| Gewicht verpakking | 181.44g |
| Verpakking Breedte | 76,20mm |
| Afbeelding Info | These images are representative |