| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 69.00mm |
| Boring - Overmaat | STD |
| Boring - Standaard | 69.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Cilinders | 3 |
| Verplaatsing | 696cc |
| Beroerte | 62.00mm |
| Behandeling | Hard Coat Annodize |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564146137 |