| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 103.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Boring - Standaard | 102.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.2:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 693cc |
| Type zuigerkop | Dished |
| Rok Coating | Moly |
| Beroerte | 84.00mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564126160 |