| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 81.00mm |
| Boring - Overmaat | 7.00mm |
| Boring - Standaard | 74.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 300cc |
| Rok Coating | Moly |
| Beroerte | 58.00mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564126368 |