
€206.45
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 60.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Boring - Standaard | 59.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | Stock |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 619cc |
| Beroerte | 54.70mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564142832 |