| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 77.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.50mm |
| Boring - Standaard | 75.50mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 1040cc |
| Beroerte | 55.85mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564142849 |