| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 85.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Boring - Standaard | 84.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564144355 |
| Total Height | 81.00mm |
| Diameter zuigerpengat | 20.00mm |
| Compressie Hoogte | 25.80mm |
| Ring Locating Pin (E) | 14.00mm |
| Ring Locating Pin (F) | 14.00mm |
| Boss Space In | 25.80mm |
| Type zuigerkop | Dome |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 64X-11631-00-91 |
| Piston Ring Part # | W3347KD |
| Piston Pin Part # | WS631 |
| Circlip Part # | WCW20 |
| Hoogte verpakking | 105,41mm |
| Lengte verpakking | 105,41mm |
| Gewicht verpakking | 317.51g |
| Verpakking Breedte | 105,41mm |