| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 69.50mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Boring - Standaard | 68.50mm |
| Land van herkomst | USA |
| Cilinders | 2 |
| Verplaatsing | 452cc |
| Beroerte | 59.60mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564144980 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Hoogte verpakking | 101,60mm |
| Lengte verpakking | 88,90mm |
| Gewicht verpakking | 317.51g |
| Verpakking Breedte | 88,90mm |