
€259.70
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 100.00mm |
| Boring - Overmaat | STD |
| Boring - Standaard | 100.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Cilinders | 1 |
| Verplaatsing | 644.1cc |
| Koepelcoating | None |
| Type zuigerkop | Flat Top |
| Rok Coating | Moly |
| Beroerte | 82.00mm |
| Behandeling | None |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564141354 |