
€943.81
| Gewicht | 0.326 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 81.25mm |
| Boring - Overmaat | 0.25mm |
| Compressie Hoogte | 32.65mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 0.15-mm |
| Volume koepel | 10.5cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | 8125XX |
| Merk | Wiseco |