| Gewicht | 0.363 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Compressie Hoogte | 35.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Volume koepel | -6.0cc |
| GTIN | 00193564447982 |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Type materiaal | 2618 |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | 8650XX |
| Merk | Wiseco |