
€943.81
| Gewicht | 0.224 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 74.00mm |
| Boring - Overmaat | Std. mm |
| Compressie Hoogte | 28.30mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 0.75-mm |
| Volume koepel | -8.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 19.00mm |
| Ringset inbegrepen | 2913XC |
| Merk | Wiseco |