| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 52.00mm |
| Boring - Overmaat | STD |
| Boring - Standaard | 52.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 99cc |
| Beroerte | 46.80mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564151438 |
| Hoogte verpakking | 127,00mm |
| Lengte verpakking | 215,90mm |
| Gewicht verpakking | 1360.78g |
| Verpakking Breedte | 203,20mm |