| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 56.00mm |
| Boring - Overmaat | 2.00mm |
| Boring - Standaard | 54.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564134677 |
| Total Height | 57.00mm |
| Diameter zuigerpengat | 15.00mm |
| Compressie Hoogte | 22.00mm |
| Ring Locating Pin (E) | 11.00mm |
| Ring Locating Pin (F) | -mm |
| Boss Space In | 22.90mm |
| Type zuigerkop | Flat |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 12110-01B41-0F0 |
| Piston Ring Part # | W2205CS |
| Piston Pin Part # | WS467 |
| Circlip Part # | WCW15 |
| Hoogte verpakking | 82,55mm |
| Lengte verpakking | 76,20mm |
| Gewicht verpakking | 181.44g |
| Verpakking Breedte | 76,20mm |