| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 95.50mm |
| Boring - Overmaat | STD |
| Boring - Standaard | 95.50mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 450cc |
| Type zuigerkop | Domed |
| Rok Coating | Moly |
| Beroerte | 62.80mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564140913 |