
€360.37
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 95.50mm |
| Boring - Overmaat | STD |
| Boring - Standaard | 95.50mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.5:1 +3.9cc |
| Land van herkomst | USA |
| Cilinders | 1 |
| Verplaatsing | 450cc |
| Rok Coating | ArmorGlide |
| Beroerte | 62.80mm |
| Behandeling | EN Plating |
| Merk | Wiseco |