
€197.82
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 72.00mm |
| Boring - Overmaat | 2.00mm |
| Boring - Standaard | 70.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.25:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Cilinders | 2 |
| Verplaatsing | 521cc |
| Verkoopvoorwaarden | 2 left / 1 right Piston required |
| Beroerte | 64.00mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564142016 |