| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 84.00mm |
| Boring - Overmaat | 3.00mm |
| Boring - Standaard | 81.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 1396cc |
| Beroerte | 63.00mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564143242 |