
€232.26
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 75.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.60mm |
| Boring - Standaard | 73.40mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 1043cc |
| Rok Coating | Moly |
| Beroerte | 59.00mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564143563 |