| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 77.00mm |
| Boring - Overmaat | 3.00mm |
| Boring - Standaard | 74.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.25:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564142733 |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +0.5 |
| Diameter zuigerpengat | 20.00mm |
| Compressie Hoogte | 17.30mm |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 12111-00A07 |
| Piston Ring Part # | W3032XG |
| Piston Pin Part # | WS520 |
| Circlip Part # | WCW20 |
| Hoogte verpakking | 105,41mm |
| Lengte verpakking | 105,41mm |
| Gewicht verpakking | 317.51g |
| Verpakking Breedte | 105,41mm |