
€206.45
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 73.50mm |
| Boring - Overmaat | 3.50mm |
| Boring - Standaard | 70.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.25:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 1100cc |
| Beroerte | 64.80mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564142481 |