
€317.41
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 90.00mm |
| Boring - Overmaat | STD |
| Boring - Standaard | 90.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Cilinders | 1 |
| Verplaatsing | 398cc |
| Beroerte | 62.60mm |
| Merk | Wiseco |