| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 99.50mm |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Volume koepel | -24.00cc |
| GTIN | 00193564184047 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Type materiaal | 2618 |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Merk | Wiseco |