
€189.11
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 77.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Boring - Standaard | 76.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Cilinders | 2 |
| Verplaatsing | 568cc |
| Motortype | 550F |
| Rok Coating | Moly |
| Beroerte | 61.00mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564146724 |