
€748.59
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 91.00mm |
| Boring - Overmaat | STD |
| Boring - Standaard | 91.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Cilinders | 3 |
| Verplaatsing | 1171cc |
| Koepelcoating | None |
| Rok Coating | Moly |
| Beroerte | 60.00mm |
| Behandeling | None |
| Merk | Wiseco |