| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.050in |
| Compressie Hoogte | 1.550in |
| Volume koepel | -5.7cc |
| Type materiaal | 2618 |
| Type zuigerkop | Flat Top |
| Zuigerpen Diameter | 0.927 in |
| Ringset inbegrepen | 4052GFX |
| Lengte stang | 5.700in |
| Beroerte | 3.480in |
| Merk | Wiseco |
| Type gebouw | Build on Demand |
| GTIN | 00193564065926 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 106,68mm |
| Lengte verpakking | 711,20mm |
| Gewicht verpakking | 7574.99g |
| Verpakking Breedte | 269,24mm |